BiOmega3Gold

Żródło nienasyconych kwasów tłuszczowych

BiOmega3Gold jest suplementem diety, który stanowi źródło ważnych dla prawidłowego funkcjonowania organizmu nienasyconych kwasów tłuszczowych z grupy Omega-3 (EPA i DHA). Wielonienasycone kwasy tłuszczowe z grupy Omega-3 są ważnym elementem dobrze zbilansowanej diety, gdyż mają nieocenioną wartość dla zachowania dobrego stanu zdrowia a nie są syntezowane przez organizm ludzki. Długołańcuchowe kwasy tłuszczowe Omega-3 EPA i DHA pomagają utrzymać prawidłowe funkcjonowanie serca (korzystne działanie występuje w przypadku spożywania łącznie 250 mg EPA i DHA dziennie). Dodatkowo, obecna w preparacie witamina E ma działanie antyoksydacyjne.

BIOmega3Gold - źródło nienasyconych kwasów tłuszczowych z grupy Omega-3 (EPA i DHA).

Składniki:

Olej rybi, żelatyna (składnik kapsułki), substancja utrzymująca wilgoć (glicerol), witamina E (d-alfa-tokoferol).

Składnik odżywczy 1 kaps. RWS(%)* 2 kaps. RWS(%)*
Olej rybi
EPA
DHA
1000 mg
180 mg
360 mg
-
-
-
2000 mg
120 mg
240 mg
-
-
-
Witamina E 5 mg** 41,67 % 10 mg** 83,34%

*RWS(%) – Referencyjne Wartości Spożycia
**ekwiwalentu alfa-tokoferolu
Opakowanie:

Opakowanie zawiera 60 kapsułek miękkich.
Sposób użycia:

Zalecana porcja do spożycia w ciągu dnia niezbędna do uzyskania korzystnego działania produktu 2 kapsułki. Spożywać dwa razy dziennie 1 kapsułkę lub jednorazowo 2 kapsułki w trakcie posiłku, popijając wodą.
Ostrzeżenia i przechowywanie:

Preparat jest przeznaczony dla osób powyżej 3 – go roku życia. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Preparat należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w temperaturze pokojowej w suchym i zacienionym miejscu. Nie stosować preparatu w przypadku uczulenia na którykolwiek z jego składników.

Ważne jest stosowanie zróżnicowanej diety oraz zdrowego trybu życia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Rola kwasów tłuszczowych z grupy Omega-3 (EPA i DHA)

W licznych przypadkach chorób przewlekłych zalecanym jest wzbogacanie diety w produkty bogate w kwasy omega-3. Im także przypisuje się wspomaganie i regulację tzw. odporności przeciwnowotworowej głównie w odniesieniu do raka piersi i innych nowotworów, np. okrężnicy i prostaty. Warto zwrócić uwagę ma korzystny wpływ kwasów omega 3 na działanie funkcji kognitywnych osób zmagających się z zaburzeniami procesów poznawczych. Szczególny wpływ omega-3 na rozwój płodu sprawia, że eksperci zalecają podawanie omega-3 także kobietom w ciąży oraz dzieciom już od 6. tygodnia życia.

Kontakt:

MBM Pharma

kontakt@mbmpharma.pl