Collagen Arthro Cmplex

Suplement diety

Collagen Arthro Cmplex zawiera składniki tkanki chrzęstnej: kolagen typu II, chondroitynę w postaci siarczanu oraz kwas hialuronowy. Kolagen stanowi główny budulec naszego organizmu. Jest odpowiedzialny między innymi za sprężystość, jędrność i zdrowy wygląd skóry. Z wiekiem ludzki organizm traci zdolność do produkcji kolagenu dlatego niezbędne jest stosowanie takich substancji, które będą wspomagały proces prawidłowego tworzenia białek oraz komórek. Collagen Arthro Cmplex zawiera także witaminę C, która pomaga w prawidłowej produkcji kolagenu poprawiając prawidłowe funkcjonowanie chrząstki i kości.

Witamina C
- pomaga w prawidłowej produkcji kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania chrząstki, kości, skóry, zębów, dziąseł i naczyń krwionośnych
- pomaga w utrzymaniu prawidłowego funkcjonowania układu odpornościowego w trakcie intensywnych ćwiczeń fizycznych

Suplement diety Collagen Arthro Complex - sprężystość, jędrność i zdrowy wygląd skóry.

Składniki:

Kolagen typu II (wieprzowy), chondroityna (siarczan chondroityny), kwas hialuronowy, żelatyna, witamina C (kwas L-askorbinowy), substancja przeciwzbrylająca – sole magnezowe kwasów tłuszczowych.


Zawartość składników w przeliczeniu na zalecaną dzienną porcję-1 kapsułka:

Składniki odżywcze 1 kaps. RWS (%)* 2 kaps. RWS (%)*
Kolagen typu II (wieprzowy) 210 mg - 420 mg -
Chondroityna
siarczan chondroityny
70 mg
50 mg
- 140 mg
100 mg
-
Kwas hialuronowy 35 mg - 70 mg -
Witamina C 40 mg 50% 80 mg 100%

*RWS(%) – Referencyjne Wartości SpożyciaOpakowanie:

Opakowanie zawiera 60 kapsułek.Sposób użycia:

Zalecana dzienna porcja do spożycia wynosi 1 kapsułkę 2 razy dziennie. Spożywać w trakcie posiłku popijając wodą.Ostrzeżenia:

Preparat jest przeznaczony dla osób dorosłych. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu doby. Nie stosować preparatu w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek z jego składników. Nie należy stosować suplementu diety po upływie daty minimalnej trwałości. Data minimalnej trwałości znajduje się z boku opakowania. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zaleca się zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej. Chronić od światła Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

> marka stworzona przez farmaceutów <

Kontakt:

MBM Pharma

kontakt@mbmpharma.pl