\ Femina Complex | MBM Pharma
 

Femina Complex

Suplement diety

Suplement diety Femina Complex został stworzony z myślą o kobietach. Łagodzi objawy menopauzy i pomaga kontrolować wagę.

Femina Complex zawiera w swoim składzie unikalna kompozycję ekstraktów roślinnych: izoflawonów z soi, chmielu – łagodzącego objawy menopauzy, lnu – pomagającego kontrolować wagę ciała, mineralnych w postaci wapnia oraz witamin - D3, B6, E i kwasu foliowego. Wapń i Witamina D3 pomaga do utrzymania zdrowych kości i zębów. Witamina D3 pomaga w prawidłowym wchłanianiu wapnia i fosforu. Witamina B6 pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego, przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia, przyczynia się do regulacji aktywności hormonalnej. Witamina E pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym.

Suplement diety Femina Complex, łagodzi objawy menopauzy

Składniki:

Wapń (węglan wapnia), żelatyna, ekstrakt z soi (Glycine max) standaryzowany na 40 % izoflawonów, substancja przeciwzbrylająca – sole magnezowe kwasów tłuszczowych, ekstrakt (4:1) z szyszek chmielu (Humulus lupulus), witamina E (bursztynian D-alfa tokoferylu), ekstrakt z nasion lnu (Linum usitatissimum) standaryzowany na 10% lignanów, barwnik dwutlenek tytanu, witamina D (cholekalcyferol), witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny), barwnik – tlenki i wodorotlenki żelaza, kwas foliowy (kwas pteroilomonoglutaminowy).

Zawartość składników w przeliczeniu na zalecaną dzienną porcję - 2 kapsułki:

Składnik odżywczy 1 tabl. RWS(%)* 2 tabl. RWS(%)*
Ekstrakt z soi
- izoflawony
62,5 mg
25 mg
- 125 mg
50 mg
-
Ekstrakt z lnu
-lignany
5 mg
0,5 mg
- 10 mg
1 mg
-
Ekstrakt z szyszek chmielu (Lupulus) 15 mg - 30 mg -
Ekstrakt z nasion lnu standaryzowany na 10% lignanów 5 mg - 10 mg -
witamina E 5 mg - 10 mg -
witamina B6 0,7 mg 50% 1,4 mg 100%
Kwas foliowy 100 µg 50% 200 µg 100%
witamina D 2,5 µg 50% 100 µg 100%
wapń 200 mg 25% 400 mg 50%

*RWS – Referencyjne Wartości Spożycia - nie ustalono dziennej referencyjnej wartości spożyciaOpakowanie:

Opakowanie zawiera 60 kapsułek.Sposób użycia:

Zalecana dzienna porcja do spożycia wynosi 1 kapsułkę 2 razy dziennie. Zażywać w trakcie posiłku.Ostrzeżenia i przechowywanie:

Preparat jest przeznaczony dla osób dorosłych. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu doby. Nie stosować preparatu w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek z jego składników. Nie należy stosować suplementu diety po upływie daty minimalnej trwałości. Data minimalnej trwałości znajduje się z boku opakowania. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zaleca się zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.

Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej. Chronić od światła. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Suplementy wspierające odporność

Suplement diety Femina Complex zawiera w swoim składzie unikalna kompozycję ekstraktów roślinnych: izoflawonów z soi, chmielu – łagodzącego objawy menopauzy, lnu – pomagającego kontrolować wagę ciała, mineralnych w postaci wapnia oraz witamin - D3, B6, E i kwasu foliowego.

Żelazo

  • - pomaga do utrzymania zdrowych kości i zębów

Witamina D3

  • - pomaga w prawidłowym wchłanianiu wapnia i fosforu

Witamina B6

  • - pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego
  • - przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia
  • - przyczynia się do regulacji aktywności hormonalnej

Witamina E

  • - pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym

Kontakt:

MBM Pharma

kontakt@mbmpharma.pl