Geriamin

Sprawność fizyczna i intelektualna

Suplement diety Geriamin posiada w swoim składzie żeń-szeń oraz kombinację witamin i minerałów, które przyczyniają się do utrzymania należytej sprawności fizycznej i intelektualnej oraz zmniejszenia zmęczenia i znużenia.

Suplement diety geriamin - sprawność fizyczna i intelektualna

Składniki:

Składniki: wapń (węglan wapnia), żelatyna, lecytyna sojowa – emulgator, substancja wypełniająca – celuloza mikrokrystaliczna, witamina C (kwas L-askorbinowy), ekstrakt z żeń-szenia (Panax ginseng) standaryzowany na 4% ginsenozydów, witamina E (octan DL-alfa tokoferylu), substancja przeciwzbrylająca – sole magnezowe kwasów tłuszczowych, żelazo (fumaran żelaza (II)), niacyna (amid kwasu nikotynowego), selen (selenian (IV) sodu), mangan (siarczan manganu), witamina A (octan retinylu), miedź (siarczan miedzi (II)), witamina B12 (cyjanokobalamina), witamina D (cholekalcyferol), cynk (tlenek cynku), barwnik – czerwony tlenek żelaza, witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny), witamina B2 (ryboflawina), witamina B1 (chlorowodorek tiaminy), barwnik – dwutlenek tytanu, kwas foliowy (kwas pteroilomonoglutaminowy), biotyna (D-biotyna).


Zawartość składników w przeliczeniu na zalecaną dzienną porcję – 1 kapsułka

Składnik odżywczy 1 tabl. RWS(%)*
Ekstrakt z żeń-szenia
ginsenozydy
40 mg
1,6 mg
-
Witamina C 60 mg 75%
Niacyna 16 mg 100%
Witamina E 12 mg 100%
Witamina B6 1,4 mg 100%
Witamina B2 1,4 mg 100%
Witamina B1 1,1 mg 100%
Witamina A 800 µg 100%
Biotyna 50 µg 100%
Kwas foliowy 20 µg 100%
Witamina D 5 µg 100%
Witamina B12 2,5 µg 100%
Żelazo 10,5 mg 75%
Mangan 2 mg 100%
Miedź 1 mg 100%
Selen 55 µg 100%
Cynk 1,5 mg 15%
Wapń 120 mg 15%

*RWS – Referencyjne Wartości SpożyciaOpakowanie:

Opakowanie zawiera 100 kapsułekSposób użycia:

Zalecana dzienna porcja do spożycia wynosi 1 kapsułkę. Zażywać w trakcie posiłku, popijając wodą.Ostrzeżenia i przechowywanie:

Preparat jest przeznaczony dla osób dorosłych. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu doby. Nie stosować preparatu w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek z jego składników. Nie należy stosować suplementu diety po upływie daty minimalnej trwałości. Data minimalnej trwałości znajduje się z boku opakowania. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zaleca się zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.

Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej. Chronić od światła. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

> marka stworzona przez farmaceutów <

Kontakt:

MBM Pharma

kontakt@mbmpharma.pl