Ginko Biloba

Sprawność fizyczna i intelektualna

Ginko Biloba jest suplementem diety w skład którego wchodzi ekstrakt z liści Ginko biloba, którego spożywanie wspomaga funkcje poznawcze, pomaga w utrzymaniu sprawności umysłowej związanej z wiekiem oraz wspiera krążenie obwodowe.

Suplement diety - ekstrakt suchy 50:1 z liści miłorzębu dwuklapowego (Ginko biloba)

Składniki:

Substancja wypełniająca (celuloza mikrokrystaliczna), ekstrakt suchy 50:1 z liści miłorzębu dwuklapowego (Ginko biloba), standaryzowany na 24 % ginkoflawonoglikozydów i 6 % laktonów terpenowych, substancja przeciwzbrylająca (skrobia ziemniaczana, sole magnezowe kwasów tłuszczowych, dwutlenek krzemu).


Zawartość składników w przeliczeniu na zalecaną dzienną porcję – 1 kapsułka

Składnik odżywczy 1 tabl.
Ekstrakt 50:1 z Ginko biloba 80 mg
w tym ginkoflawonoglikozydów 19,2 mg
laktonów terpenowych 4,8 mg


Opakowanie:

Opakowanie zawiera 60 tabletekSposób użycia:

Zalecana dzienna porcja do spożycia wynosi 1 kapsułkę. Zażywać w trakcie posiłku, popijając wodą.Ostrzeżenia i przechowywanie:

Preparat jest przeznaczony dla osób dorosłych. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu doby. Nie stosować preparatu w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek z jego składników. Nie należy stosować suplementu diety po upływie daty minimalnej trwałości. Data minimalnej trwałości znajduje się z boku opakowania. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zaleca się zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.

Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej. Chronić od światła. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

> marka stworzona przez farmaceutów <

Kontakt:

MBM Pharma

kontakt@mbmpharma.pl