Probiotyki

Suplementy diety z grupy probiotyków to pożyteczne, liofilizowane szczepy bakteryjne, które po podaniu kolonizują organizm ludzki i mają korzystny wpływ na jego zdrowie. Pobudzają one układ odpornościowy i usprawniają perystaltykę jelit. Pochodzą one z mikroflory jelitowej człowieka i należą do najlepiej przebadanych i najczęściej stosowanych należą bakterie z rodzaju Lactobacillus i Bifidobacterium. Do grupy probiotyków zalicza się również niepatogenne grzyby drożdżopodobne Saccharomyces boulardii. Symbiotyki to połączeniem probiotyku z prebiotykiem. Prebiotyki to naturalne substancje występujące w żywności takie jak: inulina, oligofruktoza i laktuloza. Są one pożywką dla korzystnych dla zdrowia szczepów bakterii, które naturalnie występujących w przewodzie pokarmowym. Pobudzają wzrostu i aktywności prawidłowej flory jelitowej.

Prestiflor Premium - liofilizowane, żywe kultury bakterii Lactobacillus rhamnosus GG

Prestiflor Premium


Prestiflor Premium kapsułki stworzono w celu uzupełnienia flory jelitowej w szczepy przyjaznych bakterii. Prestiflor Premium jest suplementem diety zawierającym liofilizowane, żywe kultury bakterii Lactobacillus rhamnosus GG.
więcej...

Prestiflor Premium Forte - liofilizowane, żywe kultury bakterii Lactobacillus rhamnosus GG

Prestiflor Premium Forte


Prestiflor Premium Forte kapsułki wzbogaca florę jelitową o szczepy przyjaznych bakterii. Prestiflor Premium jest suplementem diety zawierającym liofilizowane, żywe kultury bakterii Lactobacillus rhamnosus GG.
więcej...

Prestiflor PREMIUM krople - liofilizowane, żywe kultury bakterii Lactobacillus rhamnosus GG

Prestiflor PREMIUM krople


Prestiflor PREMIUM krople jest suplementem diety zawierającym liofilizowane, żywe kultury bakterii Lactobacillus rhamnosus GG. Prestiflor stworzono w celu uzupełnienia flory jelitowej w szczepy przyjaznych bakterii.
więcej...

Suplement diety w kapsułkach - probiotyk zawierający aż 9 szczepów bakterii probiotycznych

ProBiotyk kapsułki


ProBiotyk zawiera aż 9 szczepów bakterii probiotycznych w ilości 9 miliardów w porcji dziennej i służy do postępowania dietetycznego mającego na celu uzupełnienie flory jelitowej w szczepy przyjaznych jej bakterii.
więcej...

Suplement diety Enterolactum

Enterolactum


Enterolactum jest suplementem diety, zawierającym liofilizowane drożdże Saccharomyces boulardii. Saccharomyces boulardii to tropikalny gatunek drożdży probiotycznych.

więcej...

> marka stworzona przez farmaceutów <

Kontakt:

MBM Pharma

kontakt@mbmpharma.pl