Rapahol Max

Prawidłowe funkcjonowanie wątroby

jest suplementem diety, który dzięki zawartości ekstraktu z ostropestu plamistego działa ochronnie na wątrobę zachowując jej funkcje co dodatkowo wspomaga trawienie i oczyszczanie organizmu, chroni przed działaniem wolnych rodników, których obecność spowodowana jest m.in. spożyciem alkoholu. Pomaga chronić komórki wątroby, przyczynia się do prawidłowej produkcji żółci. Ponadto przyczynia się do utrzymania prawidłowego poziomu cukru we krwi. Mięta pieprzowa przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania przewodu pokarmowego, pomaga utrzymać zdrowie żołądka, działa wiatropędnie, redukuje skurcze w obrębie jamy brzusznej oraz pomaga przy niestrawnościach.

Rapahol - ekstrakt z ostropestu plamistego - działa ochronnie na wątrobę

Składniki:

Ekstrakt (4:1) z korzenia czarnej rzodkwi (Raphanus sativus), żelatyna (składnik kapsułki), ekstrakt (4:1) z nasion ostropestu plamistego (Silybum marianum), ekstrakt (5:1) z ziela karczocha (Cynara scolymus), ekstrakt (4:1) z liści mięty pieprzowej (Mentha piperita), substancja przeciwzbrylająca (sole magnezowe kwasów tłuszczowych), barwnik (czarny tlenek żelaza), barwnik (dwutlenek tytanu).

Składnik odżywczy 1 kaps. 3 kaps. 6 kaps.
Ekstrakt z korzenia czarnej rzodkwi 150 mg 450 mg 900 mg
Ekstrakt z ostropestu plamistego 70 mg 210 mg 420 mg
Ekstrakt z karczocha 50 mg 150 mg 300 mg
Ekstrakt z liści mięty pieprzowej 30 mg 90 mg 180 mg


Opakowanie:

Opakowanie zawiera 30 kapsułekSposób użycia:

Zalecana porcja do spożycia w ciągu dnia niezbędna do uzyskania korzystnego działania produktu 1 do 2 kapsułek 3 razy dziennie 30 minut po jedzeniu, popijając wodą.Ostrzeżenia i przechowywanie:

Preparat jest przeznaczony dla osób dorosłych. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Preparat należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w temperaturze pokojowej w suchym i zacienionym miejscu.

Nie stosować preparatu w przypadku uczulenia na którykolwiek z jego składników.

Ważne jest stosowanie zróżnicowanej diety oraz zdrowego trybu życia.

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

> marka stworzona przez farmaceutów <

Kontakt:

MBM Pharma

kontakt@mbmpharma.pl