Skrzyp Polny Forte z biotyną

Wzmacnia i utrzymuje w dobrej kondycji skórę, włosy i paznokcie

Skrzyp polny Forte z biotyną jest suplementem diety, który dzięki zawartości skrzypu polnego poprawia kondycję skóry, włosów i paznokci, stymuluje wzrost włosów i je wzmacnia. Natomiast zawartość pokrzywy zwyczajnej przez śladowe ilości minerałów i pierwiastków w niej zawartych wzmacnia kości, paznokcie i włosy. Obecna w składzie witamina C pomaga w syntezie kolagenu celem zapewnienia prawidłowego funkcjonowania skóry. Do właściwego utrzymania stanu skóry przyczyniają się również witaminy A, B2, biotyna oraz cynk. Dodatkowo biotyna i cynk zapewniają utrzymanie włosów w dobrej kondycji. Ponadto cynk pomaga zachować zdrowe paznokcie.

Skrzyp polny Forte z biotyną

Składniki:

Żelatyna (składnik kapsułki), substancja wypełniająca (celuloza mikrokrystaliczna), witamina C (kwas l-askorbinowy), ekstrakt 4:1 z ziela skrzypu polnego (Equisetum arvense), substancja przeciwzbrylająca (sole magnezowe kwasów tłuszczowych), cynk (tlenek cynku), ekstrakt 4:1 z ziela pokrzywy zwyczajnej (Urtica Dioica), kwas pantotenowy (d-pantotenian wapnia), witamina A (octan retinylu), barwnik (dwutlenek tytanu), witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny), ryboflawina (ryboflawina), tiamina (chlorowodorek tiaminy), barwnik (chlorofilina), kwas foliowy (kwas pteroilomonoglutaminowy), biotyna (d-biotyna).


Zawartość składników w przeliczeniu na zalecaną dzienną porcję – 1 kapsułka

Składnik odżywczy 1 kaps. RWS(%)*
Ekstrakt 4:1 z ziela skrzypu polnego 42,5 mg -
Ekstrakt 4:1 z ziela pokrzywy zwyczajnej 7,5 mg -
witamina A 697,47 μg** 87,18%
tiamina (witamina B1) 1,1 mg 100%
ryboflawina (witamina B2) 1,4 mg 100%
kwas pantotenowy 6 mg 100%
witamina B6 1,4 mg 100%
witamina C 80 mg 100%
biotyna 50 μg 100%
kwas foliowy 200 μg 100%
cynk 7,55 mg 75,5%

* RWS - Referencyjne Wartości Spożycia
** ekwiwalentu retinoluOpakowanie:

Opakowanie zawiera 40 kapsułekSposób użycia:

Zalecana porcja do spożycia w ciągu dnia niezbędna do uzyskania korzystnego działania produktu 1 kapsułka. Spożywać raz dziennie 1 kapsułkę w trakcie posiłku, popijając wodą.Ostrzeżenia i przechowywanie:

Preparat jest przeznaczony dla osób powyżej 12 – tego roku życia. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Preparat należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w temperaturze pokojowej w suchym i zacienionym miejscu. Nie stosować preparatu w przypadku uczulenia na którykolwiek z jego składników. Ważne jest stosowanie zróżnicowanej diety oraz zdrowego trybu życia.

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

> marka stworzona przez farmaceutów <

Kontakt:

MBM Pharma

kontakt@mbmpharma.pl