VentrixMAX

Wspiera proces trawienia, przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania układu pokarmowego, pomaga na wzdęcia

VentrixMAX jest suplementem diety, który zawiera w swoim składzie unikalną kombinacje ekstraktów roślinnych. Rozmaryn stosowany jest w celu ułatwienia trawienia, w utrzymaniu prawidłowej funkcji wątroby, wspiera funkcję przewodu pokarmowego. Karczoch wspiera proces trawienia, przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania układu pokarmowego, pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu cholesterolu, wspiera funkcjonowanie układu moczowego. Mięta pieprzowa pomaga w zdrowym trawieniu, przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania układu pokarmowego, pomaga na wzdęcia.

VentrixMAX - wspiera proces trawienia

Składniki:

ekstrakt z rozmarynu (Rosmarinus officinalis L) standaryzowany na 5% kwasu rozmarynowego, ekstrakt z karczocha (Cynara scolymus) standaryzowany na 5% cynaryny, żelatyna, substancja przeciwzbrylająca – sole magnezowe kwasów tłuszczowych, ekstrakt z ostryżu (Curcuma longa) standaryzowany na 40% kurkuminoidów, ekstrakt (4:1) z mięty pieprzowej (Mentha piperita), barwnik – dwutlenek tytanu, barwnik – tlenki i wodorotlenki żelaza, barwnik – indygotyna.


Zawartość składników w przeliczeniu na zalecaną dzienną porcję - 2 do 4 kapsułek:

Składnik: 2 kaps. % RWS* 4 kaps. % RWS*
Ekstrakt z rozmarynu, w tym:
kwas rozmarynowy
250 mg
12,5 mg
- 500 mg
25 mg
-
Ekstrakt z karczocha, w tym:
cynaryna
200 mg
10 mg
- 400 mg
20 mg
-
EEkstrakt z ostryżu, w tym:
kurkuminoidy
18 mg
7,2 mg
- 36 mg
44 mg
-
Ekstrakt z mięty pieprzowej 4 mg - 8 mg -

*% referencyjnej wartości spożycia

- nie ustalono dziennej referencyjnej wartości spożyciaOpakowanie:

Opakowanie zawiera 60 kapsułekSposób użycia:

Zalecana dzienna porcja do spożycia wynosi jednorazowo 2 kapsułki. Maksymalna dzienna dawka zalecana do spożycia wynosi 4 kapsułki. Zażywać w trakcie posiłku.


Ostrzeżenia i przechowywanie:

Preparat jest przeznaczony dla osób dorosłych. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu doby.

Nie stosować preparatu w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek z jego składników.

Nie należy stosować suplementu diety po upływie daty minimalnej trwałości. Data minimalnej trwałości znajduje się z boku opakowania.

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zaleca się zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.

Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej. Chronić od światła. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

> marka stworzona przez farmaceutów <

Kontakt:

MBM Pharma

kontakt@mbmpharma.pl