Asparaginian Forte

Suplement diety wspierający układ krążenia

Asparaginian forte jest suplementem diety, który stanowi źródło magnezu i potasu. Magnez wraz z potasem pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego i mięśni, w tym mięśnia sercowego. Ponadto magnez przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia, wspomaga prawidłowy przebieg funkcji psychologicznych.

Suplement diety Asparaginian Forte

Składniki:

Potas (chlorek potasu), magnez (węglan magnezu), substancja wypełniająca (celuloza mikrokrystaliczna), kwas asparaginowy, substancja przeciwzbrylająca (sole magnezowe kwasów tłuszczowych), substancja glazurująca (hydroksypropylometyloceluloza), substancja wypełniająca (polidekstroza), barwnik (dwutlenek tytanu), substancja przeciwzbrylająca (dwutlenek krzemu), substancja glazurująca (glikol polietylenowy), substancja przeciwzbrylająca (talk).

Składnik odżywczy 1 tabl. RWS(%)* 2 tabl. RWS(%)*
magnez 56,60 mg 15% 113,20 mg 30%
potas 150 mg 7,5% 300 mg 15%
kwas asparaginowy 40 mg - 80 mg -

*RWS(%) – Referencyjne Wartości Spożycia


Opakowanie:

Opakowanie zawiera 60 tabletekSposób użycia:

Zalecana porcja do spożycia w ciągu dnia niezbędna do uzyskania korzystnego działania produktu 2 tabletki. Spożywać dwa razy dziennie 1 tabletkę w trakcie posiłku, popijając wodą.Ostrzeżenia i przechowywanie:

Preparat jest przeznaczony dla osób powyżej 12 – go roku życia. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Preparat należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w temperaturze pokojowej w suchym i zacienionym miejscu. Nie stosować preparatu w przypadku uczulenia na którykolwiek z jego składników.

Ważne jest stosowanie zróżnicowanej diety oraz zdrowego trybu życia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

> marka stworzona przez farmaceutów <

Kontakt:

MBM Pharma

kontakt@mbmpharma.pl