Biotyna Complex

Poprawa kondycji skóry, włosów i paznokci

Biotyna Complex jest suplementem diety, który dzięki zawartości skrzypu polnego poprawia kondycję skóry, włosów i paznokci, stymuluje wzrost włosów i je wzmacnia. Natomiast zawartość pokrzywy zwyczajnej przez śladowe ilości minerałów i pierwiastków w niej zawartych wzmacnia kości, paznokcie i włosy. Obecna w składzie witamina C pomaga w syntezie kolagenu celem zapewnienia prawidłowego funkcjonowania skóry. Do właściwego utrzymania stanu skóry przyczyniają się również witaminy A, B2, biotyna oraz cynk. Dodatkowo biotyna i cynk zapewniają utrzymanie włosów w dobrej kondycji. Ponadto cynk pomaga zachować zdrowe paznokcie.

Suplement diety Biotyna Complex

Składniki:

Ekstrakt z ziela Skrzypu polnego (Equisetum Arvense L.), standaryzowany na 7 % krzemionkę, żelatyna (składnik kapsułki), kwas l-askorbinowy (witamina C), substancja wypełniająca (celuloza mikrokrystaliczna), ekstrakt 100:1 z ziela pokrzywy zwyczajnej (Urtica dioica), tlenek cynku (cynk), substancja przeciwzbrylająca (stearynian magnezu (sole magnezowe kwasów tłuszczowych)), D-pantotenian wapnia (kwas pantotenowy), octan retinolu (witamina A), biotyna, substancja wypełniająca (krzemionka koloidalna (dwutlenek krzemu)), ryboflawiny-5'-fosforan sodu (ryboflawina), chlorowodorek pirydoksyny (witamina B6), monoazotan tiaminy (tiamina), składnik kapsułki (dwutlenek tytanu, żółty tlenek żelaza), kwas foliowy, składnik kapsułki (błękit pantentowy V).

Składnik odżywczy 1 tabl. RWS(%)*
Ekstrakt z ziela skrzypu polnego (Equisetum Arvense L.) standaryzowany na 7 % krzemionkę 170 mg -
witamina C 80 mg 100
Ekstrakt 100:1 z ziela pokrzywy zwyczajnej (Urtica dioica) 30 mg -
Cynk 7,55 mg 75,5
Kwas pantotenowy 6 mg 100%
Biotyna 2500 µg 5000%
Ryboflawina 1,4 mg 100%
Witamina B6 1,4 mg 100%
Tiamina 1,1 mg 100%
Witamina A 700 µg 87,5%
Kwas foliowy 200 μg 100%

*RWS(%) – Referencyjne Wartości SpożyciaOpakowanie:

Opakowanie zawiera 40 kapsułekSposób użycia:

Zalecana porcja do spożycia w ciągu dnia niezbędna do uzyskania korzystnego działania produktu 1 kapsułka. Spożywać raz dziennie 1 kapsułkę w trakcie posiłku, popijając wodą.Ostrzeżenia i przechowywanie:

Preparat jest przeznaczony dla osób powyżej 18 – tego roku życia, Nie zaleca się stosowania preparatu kobietom w ciąży i karmiącym piersią. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Preparat należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w temperaturze pokojowej w suchym i zacienionym miejscu. Nie stosować preparatu w przypadku uczulenia na którykolwiek z jego składników.

Ważne jest stosowanie zróżnicowanej diety oraz zdrowego trybu życia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

> marka stworzona przez farmaceutów <

Kontakt:

MBM Pharma

kontakt@mbmpharma.pl