Hepaliw

Cholina wspomaga pracę wątroby

Hepaliw jest suplementem diety, który dzięki zawartości choliny wywiera korzystny wpływ na funkcje wątroby, głównie wspierając prawidłowy metabolizm tłuszczów.

Suplement diety Hepaliw wspomagający pracę wątroby

Składniki:

L-ornityna (l-asparaginian l-ornityny), żelatyna (składnik kapsułki), cholina (choliny diwodorocytrynian), substancja przeciwzbtylająca (sole magnezowe kwasów tłuszczowych), barwnik (dwutlenek tytanu).


Zawartość składników w przeliczeniu na zalecaną dzienną porcję – 1 kapsułka

Składnik odżywczy 1 tabl. 3 tabl.
L-asparaginian l-ornityny 150 mg 450 mg
Cholina 30 mg 90 mg


Opakowanie:

Opakowanie zawiera 40 kapsułek.Sposób użycia:

Zalecana porcja do spożycia w ciągu dnia niezbędna do uzyskania korzystnego działania produktu 3 kapsułki. Spożywać jednorazowo 3 kapsułki w trakcie posiłku, popijając wodą.Ostrzeżenia i przechowywanie:

Preparat jest przeznaczony dla osób powyżej 16 – tego roku życia. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Preparat należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w temperaturze pokojowej w suchym i zacienionym miejscu. Nie stosować preparatu w przypadku uczulenia na którykolwiek z jego składników. Ważne jest stosowanie zróżnicowanej diety oraz zdrowego trybu życia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

> marka stworzona przez farmaceutów <

Kontakt:

MBM Pharma

kontakt@mbmpharma.pl