NervoHerbal

Suplement diety

NervoHerbal zawiera w swoim składzie ekstrakty z ziela melisy, chmielu, różeńca górskiego, rumianku w połączeniu z witaminą B6. Witamina B6 pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego. Melisa pomaga utrzymać dobry nastrój, pomaga utrzymać zdrowy sen Chmiel działa uspokajająco, kojąco. Wspomaga dobry sen. Różeniec pomaga stymulować układ nerwowy. Korzystnie wpływa na ukłąd sercowo-naczyniowy. Rumianek przyczynia się do optymalnego relaksu.

NervoHerbal - ekstrakty z ziela melisy, chmielu, różeńca górskiego, rumianku w połączeniu z witaminą B6.

Składniki:

ekstrakt (4:1) z melisy, ekstrakt (4:1) z szyszek chmielu, Ekstrakt (4:1) z różeńca górskiego, Ekstrakt z rumianku, substancja wypełniająca – celuloza mikrokrystaliczna, substancja przeciwzbrylająca – sole magnezowe kwasów tłuszczowych, barwnik – dwutlenek tytanu, witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny).


Zawartość składników w przeliczeniu na zalecaną dzienną porcję – 1 kapsułka

Składnik odżywczy 1 tabl. RWS(%)*
Witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny) 1,4 mg 100%
Ekstrakt 4:1 z melisy 100 mg -
Ekstrakt 4:1 z szyszek chmielu 35 mg -
Ekstrakt 4:1 z różeńca górskiego 33 mg -
Ekstrakt 4:1 z rumianku 20 mg -

*RWS(%) – Referencyjne Wartości SpożyciaOpakowanie:

Opakowanie zawiera 30 kapsułekSposób użycia:

Zalecana porcja do spożycia w ciągu dnia 1 kapsułka. Spożywać raz dziennie 1 kapsułkę w trakcie posiłku, popijając wodą.Ostrzeżenia i przechowywanie:

Preparat jest przeznaczony dla osób dorosłych. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu doby. Nie należy stosować preparatu w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek z jego składników. Nie należy stosować suplementu diety po upływie daty minimalnej trwałości. Data minimalnej trwałości znajduje się z boku opakowania.

Zaleca się zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia

Przechowywanie:

Przechowywać w suchym miejscu w temperaturze pokojowej. Chronić od światłą.

> marka stworzona przez farmaceutów <

Kontakt:

MBM Pharma

kontakt@mbmpharma.pl