Prestiflor PREMIUM kapsułki

Suplement diety

Prestiflor PREMIUM jest suplementem diety zawierającym liofilizowane, żywe kultury bakterii Lactobacillus rhamnosus GG.

Prestiflor PREMIUM kapsułki - suplement diety zawierający liofilizowane, żywe kultury bakterii Lactobacillus rhamnosus GG.

Składniki:

Substancja wypełniająca (inulina), żelatyna, liofilizowane żywe kultury bakterii Lactobacillus rhamnosus GG (ATCC 53103), barwnik (dwutlenek tytanu).

1 kapsułka zawiera: 3 miliardy żywych kultur bakterii (3 x 109 CFU)

2 kapsułki zawierają: 6 miliardów żywych kultur bakterii (6 x 109 CFU)
Opakowanie:

Opakowanie zawiera 30 kapsułek.Zalecana dzienna porcja:

Od jednej do dwóch kapsułek dziennie.Sposób użycia:

Kapsułkę należy połknąć i popić szklanką zimnego lub letniego płynu (np. woda, mleko, sok owocowy). Kapsułkę można również otworzyć a jej zawartość rozpuścić w letnim płynie (np. woda, mleko, sok owocowy) i spożyć bezpośrednio po przygotowaniu. Spożywać w trakcie posiłku.Ostrzeżenia i przechowywanie:

Preparat jest przeznaczony dla osób powyżej 3-ego roku życia. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze nieprzekraczającej 25°C, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Nie stosować preparatu w przypadku uczulenia na którykolwiek z jego składników. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek składnik produktu.

> marka stworzona przez farmaceutów <

Kontakt:

MBM Pharma

kontakt@mbmpharma.pl