Tran islandzki

z witaminami i kwasami omega3

Olej z wątroby dorsza atlantyckiego (Gadus morhua)*, żelatyna wołowa (składnik kapsułki), substancja utrzymująca wilgoć: glicerol (składnik kapsułki), woda (składnik kapsułki), palmitynian retinylu (witamina A), Cholekalcyferol (witamina D).
*Użyty do produkcji olej pochodzi z dorsza atlantyckiego złowionego w Wodach Islandii (obszar połowu FAO: 27.5.a).

Wskazania:

Uzupełnienie diety w witaminy A i D oraz kwasy z grupy omega – 3, suplement diety zalecany jest szczególnie w okresie jesienno-zimowym.

Tran islandzki - suplement diety zalecany jest szczególnie w okresie jesienno-zimowym

Składniki:

Olej z wątroby dorsza atlantyckiego (Gadus morhua), żelatyna wołowa (składnik kapsułki), substancja utrzymująca wilgoć: glicerol (składnik kapsułki), woda (składnik kapsułki), palmitynian retinylu (witamina A), Cholekalcyferol (witamina D).


Zawartość składników w przeliczeniu na zalecaną dzienną porcję – 1 kapsułka

Składnik: 1 kapsułka RWS (%)*
Olej z wątroby dorsza atlantyckiego 550 mg -
Kwasy tłuszczowe omega-3:
EPA – kwas eikozapentaenowy
DHA – kwas dokozaheksaenowy
 
38,5 mg
49,5 mg
 
-
-
Witamina A 800 µg 100%
Witamina D 5 µg 100%

*% referencyjnej wartości spożyciaOpakowanie:

Opakowanie zawiera 60 kapsułekSposób użycia:

dorośli 1 kapsułka dziennie podczas posiłku lub bezpośrednio po nim. Należy popić co najmniej 0,5 szklanki wody. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Nie stosować po upływie daty minimalnej trwałości.Przeciwskazania:

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników produktu. Kobiety w ciąży oraz matki karmiące przed zastosowaniem preparatu powinny skonsultować się z lekarzem.

Ostrzeżenia i przechowywanie:

Suplement diety należy przechowywać w zamkniętym opakowaniu w temperaturze między 15-25°C. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed światłem i wilgocią.

Uwaga:

W celu ochrony produktu przed wilgocią w opakowaniu umieszczono pochłaniacz wilgoci (niewielka prostokątna torebka), który powinien pozostać w pojemniku. Pochłaniacz nie jest przeznaczony do spożycia.

Użyty do produkcji olej pochodzi z dorsza atlantyckiego złowionego w Wodach Islandii (obszar połowu FAO:27.5.a).

> marka stworzona przez farmaceutów <

Kontakt:

MBM Pharma

kontakt@mbmpharma.pl