ProstaGen Complex

Suplement diety

Suplement diety ProstaGen Complex jest skoncentrowanym źródłem 2 standaryzowanych ekstraktów roślinnych. Polecany jest do regularnego stosowania przez mężczyzn w wieku powyżej 40 lat. Ekstrakt z pestek dyni wspomaga prawidłowy stan prostaty. Ekstrakty z owoców palmy sabałowej i pestek dyni wspomagają prawidłowy przepływ moczu.

Suplement diety Prostagen Complex

Składniki:

ekstrakt (4:1) z palmy sabałowej, ekstrakt (4:1) z pestek dyni, żelatyna, substancja przeciwzbrylająca – sole magnezowe kwasó1) tłuszczowych, barwnik – dwutlenek tytanu, barwnik – tlenki i wodorotlenki żelaza.


Zawartość składników w przeliczeniu na zalecaną dzienną porcję – 1 kapsułka:

Składnik odżywczy 1 kapsułka % RWS (Referencyjne wartości spożycia)
Ekstrakt z pestek dyni 150 mg -
Ekstrakt z owoców palmy sabałowej 220 mg -
Ekstrakt z buzdyganka ziemnego,
w tym saponiny
50 mg
45 mg
-

- nie ustalono dziennej referencyjnej wartości spożyciaOpakowanie:

Opakowanie zawiera 30 kapsułekSposób użycia:

Zalecana dzienna porcja do spożycia wynosi 1 kapsułkę. Zażywać w trakcie posiłku popijając wodą.Ostrzeżenia i przechowywanie:

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu doby. Nie stosować preparatu w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek z jego składników. Nie należy stosować suplementu diety po upływie daty minimalnej trwałości. Data minimalnej trwałości znajduje się z boku opakowania. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zaleca się zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.

Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej. Chronić od światła. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

> marka stworzona przez farmaceutów <

Kontakt:

MBM Pharma

kontakt@mbmpharma.pl